TÜRKİYE HERKES İÇİN SPOR FEDERASYONU BAŞKANLIĞI WELLNESS, YOGA VE HEMSBALL ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERLERİ 02-03 ARALIK 2017 ANKARA WELLNESS, YOGA VE HEMSBALL KURAMSAL VE UYGULAMALI YAKLAŞIM PROGRAMLARI

Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu Başkanlığı tarafından Wellness, Yoga ve Hemsball antrenörleri/eğitmenleri için gelişim semineri planlanmaktadır. Gelişim semineri hakkında bilgiler aşağıda verilmiştir.

1- Federasyonumuzun 2017 yılı faaliyet programında yer alan Wellness, Yoga ve Hemsball Gelişim Seminerleri 02-03 Aralık 2017 tarihlerinde Ankara Başkent Öğretmenevinde yapılacaktır. Seminer programı Kasım ayı içerisinde www.his.gov.tr adresinde yayınlanacaktır.
2- Wellness, Yoga ve Hemsball Antrenör Gelişim seminerlerine 1. Kademe Wellness /Yoga/Hemsball Yardımcı Antrenör Belgesi ile 2. kademe Wellness/Yoga/Hemsball Antrenörlük belgesine sahip antrenörler katılabilir. Henüz antrenörlük belgesi düzenlenmemiş olan kursiyerler seminere katılamazlar.
3- Gelişim Semineri her üç branşta iki gün devam edecektir. Uygulamalı ve Kuramsal Yaklaşım olarak ayrılan programların her ikisine veya tercih edilen birine katılım sağlanabilir. Her program tek seminer olarak değerlendirilir (Her programa katılmak için, ayrı ayrı katılım ücreti yatırılması gerekmektedir).
4- 1. Kademe Wellness Yardımcı Antrenörlük belgesi ile salon açmak 01.01.2018 tarihi itibariyle sona erecek olup, bu tarihten itibaren 2. Kademe Wellness Antrenör Belgesine sahip olan kişiler salon açabileceğinden, seminerlere katılım büyük önem taşımaktadır.
5- 1. Kademe Yoga Yardımcı Antrenörlük belgesi ile salon açmak 2018 yılı içerisinde sona erecek olup, bu tarihten itibaren 2. Kademe Yoga Antrenör Belgesine sahip olan kişiler salon açabileceğinden, seminerlere katılım büyük önem taşımaktadır.
6- Özellikle uygulamalı yaklaşım ile ilgili çalışmalarda farklı egzersizler ile ilgili örnekleri içeren çalışmalar yapılacağından seminere katılan kişilerin herhangi bir sağlık probleminin olmaması gerekmektedir.
8- Tüm Gelişim Seminerlerine katılım, (Wellness, Yoga, Hemsball) başvuru sırasına göre değerlendirilecek olup, sınırlı sayıda katılımcı kabul edilecektir.
7- Seminere katılmak isteyen katılımcıların seminer için gerekli evrakları hazırlayıp, ücretlerini en geç 29 Kasım 2017 tarihi saat 17:00’a kadar Federasyonumuzun ilgili hesap numarasına yatırmaları ve başvuru formu ile evraklarını taratarak hisbasvuru@gmail.com e-posta adresine 29 Kasım 2017 tarihi saat 17.00’a kadar göndermeleri ve 0 312 311 62 17 – 0531 360 36 75 no’lu telefondan teyit etmeleri gerekmektedir (Konu içeriğine Wellness/Yoga/Hemsball Gelişim Semineri evrakları yazılmalıdır).
9- Eksik evrak veya e-postada yaşanan problemlerden Federasyonumuz sorumlu değildir. Son başvuru tarihinden (29 Kasım 2017) sonraki gelişim semineri ücret iadesi talepleri hiçbir şekilde değerlendirilmeye alınmayacak olup, ücret iadesi yapılmayacaktır.
10- Eğitimler sonunda Katılım Belgesi verilecektir.
11- Kesin Kayıt İçin Gerekli Belgeler
 Başvuru formu (mutlaka imzalı olmalıdır) (FORMU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ...)
 Nüfus Cüzdanı Fotokopisi
 Antrenörlük Belgesinin fotokopisi
 Seminer ücreti ödendiğine dair isim soy isim banka dekontunun aslı. Her iki seminere (kuramsal/uygulamalı yaklaşım) katılacak olanlar iki seminer ücreti yatıracaklardır.

12-Seminer Ücreti
 Üniversitelerin Spor Bölümlerinin 4 yıllık lisans mezunları ve öğrencileri tek seminer ücreti 150-TL
 Diğer Katılımcılar tek seminer ücreti 200-TL

HESAP BİLGİLERİ BANKA: GARANTİ BANKASI ANAFARTALAR CADDESİ ŞUBESİ
HESAP ADI: Türkiye Herkes İçin Spor Federasyonu
IBAN: TR37 0006 2000 7110 0006 2977 17
NOT: Dekontun Açıklama Bölümüne aşağıdaki bilgiler verilmelidir.
Örneğin: ''AD-SOYAD ANKARA WELLNESS/YOGA/HEMSBALL GELİŞİM SEMİNERİ'' Not: Dekontta kursa katılacak kursiyerin ismi yazılmalıdır (Ücret başka bir kişinin hesabından yatırılıyor ise açıklamada kursiyerin ismi belirtilmelidir.)

13- Katılımcılar seminerin yapılacağı Başkent Öğretmenevi ile bağlantı kurarak, kendileri için belirlenen özel fiyatlarla konaklama yapabilirler. Seminere Ankara dışından katılacak olan katılımcıların yol ve konaklama masrafları kendilerine aittir.

14-Seminer adresi: Emniyet Mahallesi, Gazi Hastanesi Karşısı, 06560 Beşevler/Yenimahalle/Yenimahalle/Ankara Tel: (0312) 212 96 40

KATILIM LİSTELERİ

02-03 ARALIK 2017 ANKARA WELLNESS SEMİNERLERİ KATILIM LİSTESİ02-03 ARALIK 2017 ANKARA YOGA GELİŞİM SEMİNERLERİ KATILIM LİSTESİ02-03 ARALIK 2017 ANKARA HEMSBALL GELİŞİM SEMİNERLERİ KATILIM LİSTESİ